Fruit Party

Fruit Party 

Son zamanlarda en çok rağbet gören oyunlardan birisi fruit party oyunudur. En çok sevilen oyun olmayı kısa sürede başarmıştır. Bu oyuna olan talep günden güne artmaktadır. Kullanıcılar bu oyuna girip kazanç sağlayabilirler. Fruit party ile alakalı içeriklerin ve videoların artmasıyla beraber kullanıcıların içinde oyun oynama hevesi artmaktadır. Bu oyununun oynanması oldukça basittir.  

ganobet

Her kullanıcı hemen oynayabilir. Kullanıcılar ilk zamanlar sanal bakiyeler ile oyun oynayarak deneyebilir. Bazı kuralları bilerek oyuna giriş yaptığınız zaman daha profesyonel bir şekilde oynayabilirsiniz.  

Popüler oyun olduğu için birçok siteden bularak anında oynayabilirsiniz. Sadece site içerisinde üyelik oluşturmanız gerekir. Slot oyunları çok sevilen oyunlar arasında olmayı başarmıştır. Kullanıcılar bu oyunları oynayarak güzel vakitler geçirebilirler. Basit bir oyundur ve oyuncular bonus satın alabilir. Oyun oynamak isteyen her kullanıcı istediği cihaz üzerinden oyuna giriş yapabilir. 

Fruit Party Oyunu Nasıl Oynanır?   

Son zamanların en çok kazandıran oyunu olarak bilinen bu oyum, oldukça eğlenceli bir oyundur. İlk defa oynayacak kullanıcıların bazı bilgileri alması gerekir. Bu oyununun içerisinde meyveler bulunmaktadır. Bu meyveler tetris oyununda olduğu gibi sıralanmaktadır.  

Yan yana olarak beş adet meyve geldiği zaman bu meyveler patlamaktadır. Patlayan meyveler sonrasında üst kısımdan tekrar yeni meyveler gelmektedir. Oyun bu şekilde devam eder.  

Yan yana koyabildiğiniz gibi üst üste olacak şekilde de koyabilirsiniz. Meyveler yan yana veya üst üste olacak şekilde olması gerekir. Meyvelerin üzerine çarpanlar geldiğinde çok iyi miktarlarda kazanç elde edilebilir. Meyvelerin ne kadar kazandıracağını önceden tahmin etmeniz mümkün değildir. Ne kadar çok çarpan gelirse o kadar fazla kazanç kazanabilirsiniz. Eğlenceli ve heyecanlı olmasıyla oyun sizi eğlendirebilir. 

Fruit Party
Fruit Party

Bu Oyun Hangi Sitelerde Oynanır? 

Bu oyun, bir çok kişinin bildiği bir oyundur. Bu oyuna benzer diğer oyunlara da erişim sağlayabilirsiniz. Fruitparty, popüler olduğu için birçok bahis sitesinde görmeniz mümkündür. Sitelere giriş yaptığınız zaman oyunu arattığınızda hemen karşınıza çıkar. Böylelikle hem eğlenip hem de kazanç sağlayabilirsiniz. 

Fruit Party Demo

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.