Big Juan

Big Juan 

Big Juan oyunu 40 ödeme çizgili pinataları patlatacağınız bir oyundur. 5×4 ızgarada kutlama yapmak için hazır olan sıcak slot, bahsin 2600 katı çarpan kazancına sahiptir. 

ganobet

Big Juan Nasıl Oynanır? 

En solda yer alan makaradan başlayıp, bitişik makaralarda soldan sağa doğru renkli sembolleri toplayın. Big Juan, ödeme çizgisine inen 5 için 7,5 katını ödemeye hazırdır. Büyük Juan’ın karısı ise ödeme çizgisine inan 5’in 6 katını öder. Diğerleri ise aşağıdaki gibidir: 

  • Chico the chihuahua 4,5   
  • Acı sos ve Mor Gitar 3, 
  • Pembe A, Turuncu K, Yeşil Q, Mavi J, Kırmızı 10 ise 1,2 katını öder. 

Chilli WILD – WILD sembolleri ise ödeme hattında 5 için bahsin 15 katını öder. BONUS sembolü dışındaki diğer tüm sembollerin yerine geçebilir. WILD sembolü makaraların hepsinde görünür fakat RESPIN özelliği esnasında görünmez. Pinata BONUS sembolü ise BONUS sembolü makaralarda her zaman görünür. Respin özelliğini elde etmek için oyun oynayan oyuncuların 3 ya da daha fazla BONUS sembolüne basmaları gerekir. BONUS sembolleri, RESPIN özelliği esnasında görünmez. 

Big juan
Big juan

Jackpot Nasıl Kazanılır? 

Ayrıca 4 sabit jackpotun yer aldığı bir jackpot turu da vardır. Oyuncuların JACKPOT kazanmak için sayaçlarında yer alan jackpot sembollerinin hepsini toplamaları gerekir. Aşağıda jackpotlar mevcuttur: 

  • GRAND, bu jackpot bahsin 2.500 katını vermektedir. Respin özelliği sırasında 5 GRAND sembolü topladığınız zaman kazanırsınız. 
  • MAJOR, bahsin 250 katını verir. Respin özelliği esnasında 5 MAJOR sembol toplamalısınız. 
  • MINOR, jackpot toplam bahsin 50 katını verir. Respin özelliği esnasında 4 MINOR sembol toplamalısınız. 
  • MİNİ, toplam bahsin 12,5 katını verir. Kazanmak için, Respin özelliği esnasında 3 MINI sembolü toplamalısınız. 

Respin özelliği esnasında yer alan sembolleri topladığınız zaman kazanmaya başlarsınız. 

Wın (Kazanç) Ve Boost (Yükseltme) Sembolleri 

Çarktaki özel konum WIN (Kazanç) ve BOOST (Yükseltme) sembolleri görünür. WIN (KAZANÇ) sembolünde – KAZANÇ sembolü çarptığı zaman, ekranda yer alan para sembollerinin ve para çantasının sembollerinin toplamını vermektedir. Tüm JACKPOT sembolleri sayaçlarda toplanır. YÜKSELTME sembolü çarptığı zaman, para sembollerinin toplam değeri ile para çantası sembolüne eklenir. Bu miktar tur bitene kadar kalır. 

Big Juan Demo Oyna

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.